Nacionālā pārtikas kvalitātes shēma

Jaunumi

  • Māris-Eiklons-LETA--800x682.jpg
  • LPUF_Darzeni.png
  • 3.JPG
  • Jānis-Šolks_publicitātes__.jpg

Rīko diskusiju par nepieciešamību izvēlēties kvalitatīvus vietējos pārtikas produktus

06 Oct

Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācija sadarbībā ar Rimi Latvia kampaņas “Meklē Karotīti!” ietvaros 7. oktobrī organizē diskusiju “Kāpēc svarīgi izvēlēties kvalitatīvus vietējos pārtikas produktus?”

Diskusijā tiks runāts par vietējo zemnieku produkcijas kvalitāti, atbalstu vietējiem ražotājiem un Nacionālās pārtikas kvalitātes shēmai; Zemkopības ministrijas paveikto atbalsta veicināšanā; par iedzīvotāju iepirkšanās paradumiem, vietējo produktu kvalitāti, salīdzinot ar importu, un zemnieku spēju saražot paaugstinātas kvalitātes produktus, kā arī par to, kāpēc pārtikas ražošanas uzņēmumiem svarīgi piedalīties Nacionālās pārtikas kvalitātes shēmā. Tāpat diskusijas dalībnieki dalīsies ar viedokli, kas raksturo labu ēdienu un kvalitatīvus produktus.

Diskusijā piedalīsies zemkopības ministra biroja vadītājs Jānis Eglīts, Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas padomes priekšsēdētāja Ināra Šure, Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes valdes priekšsēdētājs Edgars Treibergs,"Rimi Latvia" kategoriju vadības direktors Milans Blūms, "Dobeles dzirnavnieks" valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils, "Valtera restorāns" īpašnieks Valters Zirdziņš.

Diskusija notiks Brīvības ielā 49/53 "Rimi Gardēžu virtuvē", Rīgā. To būs iespēja vērot arī tiešsaistēKarotītes Facebook lapā: https://www.facebook.com/karotitelv un Rimi Latvija Facebook lapā: https://www.facebook.com/Rimi.Latvija

Mediju pārstāvjiem dalību diskusijai klātienē lūgums pieteikt, sūtot e-pastu miks.lusis@medijutilts.lv vai zvanot: 26186775.

 

 

Atpakaļ
Kā iegūt Karotītes?
Iepazīsties ar noteikumiem
Iepazīstieties ar 2014. gada 12. augusta Ministru kabineta noteikumiem Nr. 461 „Prasības pārtikas kvalitātes shēmām, to ieviešanas, darbības, uzraudzības un kontroles kārtība” (turpmāk – Noteikumi) (pieejami šeit), pievēršot uzmanību šo Noteikumu pielikumiem, kuros minētas konkrētu Nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas (NPKS) produktu prasības.
Aizpildi iesniegumu PVD
Aizpildiet iesniegumu produktu sertifikācijai Nacionālajā pārtikas kvalitātes shēmā katram produktam, ko vēlaties pieteikt dalībai NPKS. Šī iesnieguma veidlapu varat atrast Pārtikas un veterinārā dienesta interneta mājas lapā www.pvd.gov.lv. Iesniegumam neaizmirstiet pievienot izejvielu piegādātāju un produktu saņēmēju sarakstu.
Gaidi ziņu
Pēc visu dokumentu saņemšanas ar Jums sazināsies PVD pārstāvis, lai pārrunātu sertifikācijas procesa tālāko norisi un vienotos par pārbaudes laiku Jūsu uzņēmumā.
Noslēdz līgumu ar LPUF
Pēc pozitīva PVD lēmuma un iesnieguma aizpildīšanu par dalību nacionālajā pārtikas kvalitātes shēmā, iesniedziet to LPUF. Uzrādot PVD izsniegto sertifikātu LPUF, ar Jums tiks slēgts Sublicences līgums, kurā atrunāti NPKS norādes lietošanas nosacījumi, kā arī minēts maksājumu apmērs par NPKS norādes publicitātes organizēšanai, apdrošināšanai, reģistra uzturēšanai u.c. izdevumiem.
Pārbaužu veikšana
Saskaņā ar Noteikumiem uzraudzības laikā Jūsu uzņēmuma pārbaude tiks veikta vismaz reizi gadā, savukārt Jūsu izejvielu piegādātāju plānoto pārbaužu biežums tiks noteikts pamatojoties uz risku analīzi.